Do Państwa dyspozycji Ewa CHEM oddaje wykwalifikowany zespół pracowników, który gotowy jest świadczyć usługi o najwyższym standardzie. Kompetentny personel w ramach świadczonych usług zajmie się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych i dogodnej opcji przesłania towaru, aby Państwa produkt bezpiecznie trafił do celu. Pomoże w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, zajmie się wszelkimi formalnościami, zaplanuje najbardziej optymalną trasę a także wybierze odpowiedni środek transportu.

Spedycja w naszym wydaniu oznacza wysoką jakość świadczonych usług. Żadna firma , która podjęła z nami współpracę, nie była rozczarowana. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas transportu, a także stały kontakt z przewoźnikami, dlatego dostawy są dostarczane w terminie i żadne produkty nie są uszkodzone.

Wysoką renomę zawdzięczamy wieloletniej działalności w branży i wiedzy wykwalifikowanego personelu. Zarówno spedycja krajowa, jak i międzynarodowa obywa się sprawnie i profesjonalnie. To właśnie dlatego Koszalin tak chętnie korzysta z naszych usług.

44
31