34

Firma Ewa rozpoczęła swoją działalność już w 2009 roku, prowadząc wówczas tylko sprzedaż hurtową olejów napędowych. Dystrybucja i sprzedaż hurtowa paliw była i jest konsekwencją dalszego rozwoju firmy i stanowi obecnie główny kierunek jej działania. Dobrą kondycję firmy i silną pozycję na rynku zawdzięczamy przede wszystkim bogatemu doświadczeniu oraz rzeszy wiernych klientów, którzy lojalnie i systematycznie współpracują z nami.

5

Naszym celem jest utrzymanie najwyższej jakości świadczonych usług, profesjonalizm i elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb Klientów. Cel ten realizowany jest poprzez kompetentną, dobrze wyszkoloną kadrę pracowniczą, nowoczesną flotę i szybką realizację zamówień. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które szczególnie dba o zadowolenie klienta a dostarczane paliwo potwierdza świadectwem jakości.

JAKOŚĆ

TO PODSTAWA

Najwyższa jakość oferowanych towarów i usług to podstawa. Już etapie planowania zakupów zwracamy szczególną uwagę, by produkty, które chcemy sprzedawać zapewniały doskonałą jakość i niczym nie powodowały cienia wątpienia co do swoich doskonałych właściwości.

WSPÓŁPRACA

TO WZAJEMNE ZAUFANIE

Biznes to ludzie. To obietnice spełniane z nawiązką, ale również długotrwałe relacje pomiędzy dwoma podmiotami. Tak go rozumiemy i tak chcemy go prowadzić. Tylko uczciwe, rzetelne i partnerskie relacje są gwarantem rozwoju i zadowolenia.

ROZWÓJ

TO NAS WYRÓŻNIA

Bez rozwoju nie ma przyszłości. Wiemy o tym doskonale i w myśl tej idei działamy. Nowoczesne obiekty, poszerzająca się sieć dystrybucji czy wdrażanie ulepszonych standardów są tego potwierdzeniem. Plany strategiczne i podnoszenie poziomu usług determinują nas do pracy.